170cm, 61kg, ThinJill...

Září 2016

Otázky a odpovědi 1

22. září 2016 v 17:01 | ThinJill |  Deníček ThinJill
Čaute holky a másla,

tak přišlo pár otázek do komentů z článku z 1.9. tak něco konečně taky napíšu a odpovím Vám...
KoKy poky se ptá na sacharidové vlny. Je to technika stravování, kterou člověk použije, když už nic jiného nefunguje, dietní možnosti už plně vyčerpal a chce se ještě dorýsovat tzv. "na prach", tak, že nasadí vlny a tím dopálí jakoby poslední zbytky tuku. POkud nejsi fitnesska a nechystáš se na závody, pro Tebe absolutně nevhodné... Tělo stejně když pak začneš jít normálně, tak si tyhle spalené zbytky brzo najde v nově přijatém jídle a vypadáš tak akorát:)

Skinny se ptá co jsou BCAA... To jsou 3 základní aminokyseliny, leucin, isoleucin a valin, které výborně pusobí na "potrhané" tréninkem svaly a zajištují jejich rychlejší regeneraci, tudíž zmírnuji bolest hojení :) Vřele doporučuju, an mě zabírá i malé množství výborně :)Protein používám jen v den treninku, měl bys se pít 30-60min po trenalu, ale já h dávám prostě věhem večera jak přijde chut a čas:) Vyzkoušela jsem jich už mnoho ,ale osvědčily se proteiny od značky MyoFusion - Probiotic protein a Weider přímo z Ameriky... Samozřejmě i další, ale toto jsou topky...

A murielana se ptá co dělat když nemá čas na fitko a chce zpevnit tělo doma...? Podívej, řeknu ti tak, cvičení ve fitku je prostě cvičení ve fitku, tam dosáhneš nejlepších výsledků, nevím co děláš tak časově náročného že se nenajdou ty 2 hodiny času na cesty do fitka a něj plus hodka pocvičit aspn 2x týdně, ale když už teda doma, tak jako ano, něco uděláš, jsou ruzné možnosti, jako třeba to cvičení dle Jillien atd. ale nikdy t nenahradí samotné fito... Ale je plný net posilovacích cviku s vlastní vahou, tak lepší jak drátem do oka, ale nejsme zastánce tohoto pseudomakání:)

Takže asi tak ode mě k vašim dotazum a ptejte se dál, díky a at se daří :)

REKORD...!!!:)))

1. září 2016 v 23:42 | ThinJill |  Deníček ThinJill
Rekord!

Dnes padl pro mě můj osobní rekord! Bože jo, jsem na sebe pyšná jak sviňa... Děěcka, tak si představte, 2x jsem dala na BENCHI 40kg! ..... Eeeejj

Cítím se mocně, fakt mocně, sice ted jsem dost rozbitá, ještě chlastám na noc protein, at se to opravuje a už ted mě bolí svaly jak dě"ka :D ale jo je to tam....! V uterý zase padl rekord na tlacích v sedě na ramena, 12x s 10kg jednoručkama, takže taky krásné, taky se mi zdálo včera, že mi ty ruce oddělaly od ramene komplet, jak se to dá těm barbínám :D

No masakr, ted jedu hodně na bílkovinách, sachry méně, a jen komplexní a cukry jako takové jsou osekané na totální minimum, takže snad to poroste, síla nahoru jde takže je to oká a uvidíme, ta bolest svalů je strašná p otěch maximálkách, ale když tam pošlu BCAA a kvalitní stravu, tak se to v pohodě dá přežít a ještě vás to naplnuje a to doslova:D Je to prostě odměna za ty roky dřiny, každý týden v posce, pořád, a prostě potom přijde den a vy zvednete to, co 40-letá závodnice... jasné ona dá i více, ale jsem ráda, že jsem si konečně po těch letech přitlačila na svou hruď osu a s takovou vahou, MUCK!

Takže jak jste na tom vy moje lulky? Hej a esli to tu chce někdo hejtovat, tak ty vole to né, já tu mám blog s kamarádkami a komu se to nelíbí, běžte do pryč a nepište mi tu sračky, já jsem skvěle namotivovaná a motivovat chci i ty z vás, které to zajímá a baví, pro vás tu jsem a s Vámi to sdílím, v dobrém a přátelském znění...!

Kdo z vás už začal taky makat a dobře se stravovat... jde to? Kdybyste chtěly s něčím poradit, pisněte koment... nebojte já z toho fakt nic nemám, maxdobrý pocit... TAk zatím čauko :)

:)))