170cm, 61kg, ThinJill...

26-11- Skutečně a bez výmluv

26. listopadu 2013 v 15:24 | ThinJill |  Deníček ThinJill
Tak milí zlatí,

né, že bych si dávala nějak pauzu či podobně, ale poslední týden jsem to srala, takže jsem šla totálně do Off sféry a ani jsem se nemohla na vás dívat a kontrolovat, ptž jsem byla sama mimo, takže vidíte, že se to prostě stává, znáte to od sebe, teď to nově znáte i ode mě, ale už jsem si řekla dost, nebudutu to dále jebat...

Po včerejším komentu od Luny jsem usoudila, že na tom něco bude a že vy potřebujuete vést, někým, kdo vás upřímně zjebe za chyby, komentů typu, to zvládneš, přeji aby to bylo lepší a podobné měkotiny, těch u vás na blozích čitám neskutečné množství, ale nikoho skoro, kdo by vám to vytmavil a zaručeně způsoil, že se nad sebou zamyslíte a poopravíte chyby a nejlépe někým, kdo tomu rozumí a jelikož já se považuji za toho, co tomu aspon trochu rozumí a kdo v tom taky žije a řeší to denně podobně jako vy, využiju své energie a svého stylu psaní, které dokáže některé z vás, tzv. nakopnout a budu s Vámi dále pokračovat, denně přidávat články a obíhat Vás, sledovat a hlavně: "komentovat"...! Upřímně a jak jste ode mne zvyklí... ;)

Což ovšem přináší i mě zodpovědnost a musím Vám jít příkladem, čehož jsem si vědoma a bude to tak...

Nenechám vás v tom, ani sebe v tom nenechám, jednou jsme to začli, malé vykolejení se bere, ale už toho bylo dost, uvědomit si, jaký je cíl, neřešit a jít... proteiny koupené, dnes trenal, vše k tomu směřuje, teď už jen překlik v bedně a sakra makáme...!

Pojďte se mnou...!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Estella Estella | Web | 27. listopadu 2013 v 11:57 | Reagovat

Ty blogy teď nějak blbly, zobrazoval se mi u tebe na blogu do dnešního rána článek naposledy ze čtvrtka, tak jsem myslela, že už vůbec nepíšeš. ;) Stejně jako se mi nezobrazil tvůj komentář u posledního článku, až teď...jako jo, někdy prostě potřebuješ, aby za tebou někdo osobně stál a připomínal ti to, takhle někam něco napsat nestačí. Ale zas jsou prostě období, kdy to jde míň a kdy to jde víc, to je tak se vším v životě a může na tebe osobně křičet kdo chce... Jinak je mi jasný, že není lehký být tím "dozorem", je taky potřeba brát někde sílu, takže jistý útlum musel přijít. Ale je fakt dobrý si dát nějaký cíl. To pomáhá. :) Mně osobně teď jo.

2 Ko Ky Ko Ky | Web | 29. listopadu 2013 v 2:22 | Reagovat

díky,že jsi taková osůbka,která nám jde příkladem ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama