170cm, 61kg, ThinJill...

25.11. ???

25. listopadu 2013 v 22:50 | ThinJill |  Deníček ThinJill
...

Co je to se mnou...? Neumím držet dietu, přibrala jsem trochu a neřeším to...? Vlastně řeším sere mě to, ale i přesto to vědomě kazím...? Proč proboha..? hrabe mi už totálně, kde jsou moje zásady, to mě to jídlo fakt tak ovládá...?

Co si to dokazuji...? Že jako můžu bez zábran...? To není pravda, zdaleka nemám výsledky jako bych měla mít...! Vždyť jáž už vás ani nechodím jebat za chyby nic, protože sama jím teď strašně... :( Co to sakra má znamenat...? Jsem vyšla úplně z kruhu... Já se nechápu... Bože, toto není ThinJill co znáte...!

Počkat! něco jsem si dokazovala, to, že si můžu jíst co chcu, že mám rychlej meťák a že nepřiberu, ale hovno, mám 1,5kg navíc a jen tuku, protože toto se nedělá...!

Mám v ledničce L-carnitin, BCAA, teď dva nocé proteiny, celkem 3kg... Už jebu na žraní sraček a éček a závislosti na tom. Do Vánoce budu mít 58kg a konec...! Tak jsem řekla, tak od zítra opět začínám a nezajímá mě nic, jsem váha, extrémista, buď na to totálně seru a nebo to totálně budu dodržovat...!

Po dvoutýdenní dietě jsem měla břicho, že by mi ho kdekdo záviděl, ploché, vyrýsované, svalnaté, ted nejde vidět ani ň a já to chci zpět a budu to mít! na Štědrý večer si udělám fotku před zrcadlem a to bude stát za to a už jsem řekla, bez debat, bez slibů, prostě JUST GO AND DO IT...!

Bye výmluvy a pičoviny, konec, jedem... A když to tak řeknu, tak to je zákon, a ten platí...

Dobrou noc...!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luna Luna | Web | 26. listopadu 2013 v 8:34 | Reagovat

Ahoooj, díky za návštěvu. Ty jsi vůbec hrozně pozitivní a úžasná nakopávačka, už chápu proč tě všecny tak žerou a nejspíš se přidám mezi ně :-D

A co se týče váhy: jestliže ty měříš 170 cm a vážíš kolem 60ti, tak to máš stejně jako já - taky o 110 mín vůči výšce. Nezávisle bych ti asi řekla že dobrý, že máš být spokojená. Ale chápu že nejsi, protože já kurva taky nejsem. U mě je 56 kg hovno - teprv půlka práce. Takže keep calm and (jak říkáš) just do it! :-)

2 Ko Ky Ko Ky | Web | 29. listopadu 2013 v 2:23 | Reagovat

přeji,aby se ti zase vedlo,tohle u tebe není zvykem:)

3 vivien-for-ana vivien-for-ana | Web | 11. ledna 2014 v 5:06 | Reagovat

tohle je úžasnej článek :D .... a i já to taky tak mám, jsem váha a buď to seru a nebo mám super výsledky - buďto jeden velmi negativní extrém, nebo jeden super extrém, neexistuje nic mezi, buď a nebo .... a já jsem zákon, já jsem sama svým pánem, já sama sobě poroučím, tak kde je kurňa problém? kde? když jedinou překážkou jsem já sama sobě??? :D .... uplně mi v tom článku mluvíš z duše :D

Jo, jinak, pouštěla jsem si to video - pěkné - a přemýšlela - znáš kalanetiku? nepomohlo by ti to zbavit se toho "obalu" který zakrývá ty krásně vyrýsované svlay? - jako sportovkyně jistě budeš mít alespon tušení, co to kalanetika je .... tak se zkus zeptatrenera, jestli ti to doporučí ...
(to jen jsem přemýšlela, jak vypomoc tobě ... )

4 ThinJill ThinJill | 11. ledna 2014 v 11:45 | Reagovat

[3]: Jo Vivien, kalanetika a různé cvičení, to je všechno hezké, ale nad fitko, posilování jako takové nemá nic, tam se maká nejnáročněji a může to být zakonečeno i kardiem a když mě něco bolí, vdžycky mi trenér poradí, jaký cvik mám jet, aby to přešlo a funguje to pokaždé, to, že musím shodit tu vrstvu podkožního tuku je záležitost diety a přidání kardia, nic víc a já jsem si toho vědoma.
a jak píšeš, že zbavit se toho obalu, který zakrývá vyrýsované svaly, tak to nemá smysl ta věta, já se zbavím obalu, aby se ty svaly vyrýsovaly, takhle :D ... Ony tam jsou, ale obalené marasem, který musím spálit, pak se bude moc říci, ano, jsi vyrýsovaná, chápeš...? :)
JInak díky za snahu, ale fakt přesně vím co dělat a kalanetiku doporučím tak možná svojí mamce :D ale jsi hodná ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama